Zorg Zeeland- Burgerberaad (2024)


Tijdens het Burgerberaad Zorg Zeeland dachten inwoners en professionals uit de zorg en onderwijs na over de vraag: Hoe organiseren we samen de zorg in Zeeland? Actuele vraagstukken werden besproken, door middel van interactieve stands en workshops.

In opdracht van Zorgbelang Brabant|Zeeland hebben wij het event samen mogen organiseren. Zo was er een innovatiebus met zorgtools voor de toekomst, een telefooncel waarin mensen hun ideeën konden doorgeven, een markt met standhouders, een muzikale onderbreking door Phila Musica, werden er 14 workshops gegeven en eindige Ruud Veltenaar de dag met een lezing.

Visual Impact heeft aan dit mooie event mogen bijdragen door de organisatie op ons te nemen, mee te denken in de aankleding en inrichting van de informatiemarkt en we hebben tijdens de dag ook ondersteuning geboden om het event op rolletjes te laten lopen.

Foto's door Mette Sinke.

Sfeerimpressie van dit afgelopen event

Op 1 juni 2024 mocht Visual Impact aan dit mooie Zorg Zeeland-Burgerberaad event bijdragen door de organisatie op ons te nemen, mee te denken in de aankleding en inrichting van de informatiemarkt en hebben we tijdens de dag ook ondersteuning geboden om het event op rolletjes te laten lopen.